נותנים במה לכשרון שלך

בית ספר ופנימייה  ז' – י"ב
03-9079005

בשעה טובה נפתחה שנת הלימודים תשפ"ב

"כל שנה מתחילה בסימן שאלה" כתב ניסן פרידמן בשירו, אך אצלנו בכפר הנוער ויצו גן ונוף התחילה השנה בהרבה סימני קריאה וחוויות.

ביום א' 29/8 בשעות הבוקר נקלטו בפנימייה כל החניכים החדשים. החל מן השעה 16:00 שבו אל הפנימייה החניכים הוותיקים, והחדשים והוותיקים התאחדו בכל שכבת גיל.

ביום ב' 30/8 בבוקר נפתחה בשעה טובה שנת הלימודים, שהוקדמה בגן ונוף ביומיים. המחנכים נפגשו לשיחת פתיחה ותיאום ציפיות עם תלמידי חטיבת הביניים והחטיבה העליונה.

ביום ו' 3/9 החל משעות הבוקר ניתן היה למצוא את חניכי הפנימייה עסוקים בהכנת אגרת הברכה של קבוצתם. החל מן השעה 18:00 התכנסו כול חניכי הפנימייה במדשאת חדר האוכל על מנת להציג את אגרות הברכה של קבוצותיהם. הנושא שנבחר השנה לאגרות ראש השנה היה "משאלות". בשעה 19:00 החלה קבלת שבת כלל כפרית שהוגשה ע"י שכבת י"א. ארוחת הערב נערכה לאחר מכן בשני מחזורים – בשל הקורונה. בתום ארוחת הערב בשעה 21:30 נערכה פעילות "אמת ושקר" במדשאת חדר האוכל. בפעילות זו אנשי הצוות מספרים דברים על עצמם והחניכים צריכים לנחש האם מה שאיש הצוות סיפר הוא שקר או אמת. אנשי הצוות לא הצליחו השנה להטעות בשקריהם ולנצח את החניכים. החניכים פשוט לא "קנו" את הסיפורים של הצוות והתוצאה בסיום – החניכים ניצחו 5-4.

בבוקר שבת לאחר ארוחת הבוקר נפתחה בריכת הכפר, במספר מחזורים – בשל הקורונה. בבריכה נערכו תחרויות שחייה בסגנון חתירה ואלו הן התוצאות:

חטיבת ביניים

בנות: מקום ראשון – אליקה (ז'), מקום שני – ליאל (ח').

בנים: מקום ראשון – איאן (ח'), מקום שני – אריאל (ט').

חטיבה עליונה

בנות: מקום ראשון – הילה (י'), מקום שני – נועה (י'), מקום שלישי – אלינה (י').

בנים: מקום ראשון – דן (י"א), מקום שני – איתי (י'), מקום שלישי – רן (י').

קפיצה היתולית

אבישי דהרי (י"א).

צוות

מקום ראשון: שלומית – מדריכת י"ב,  מקום שני: נועה – "ש"ש שכבת י"א,  מקום שלישי: עדי – ש"ש שכבת י'.

בהזדמנות זו נאחל לכולם שנת לימודים מוצלחת מלאת הצלחות, חוויות, חיוכים, הרבה בריאות, ו…….חג שמח.