נותנים במה לכשרון שלך

בית ספר ופנימייה  ז' – י"ב
03-9079005

בשעה טובה נפתחה שנת הלימודים תשפ"ג

"כל שנה מתחילה בסימן שאלה" כתב ניסן פרידמן בשירו, אך אצלנו בכפר הנוער ויצו גן ונוף התחילה השנה בהרבה סימני קריאה חוויות ובעיקר שמחה.

ביום ג' 30/8 בשעות הבוקר נקלטו בפנימייה כל החניכים החדשים, חניכים משכבות י"א + י"ב הגיעו במיוחד בשעות הבוקר אל הכפר על מנת לסייע לחניכים החדשים בשלבי הקליטה הראשוניים. החל מן השעה 16:00 החלו להגיע אל הכפר החניכים הוותיקים, והחדשים והוותיקים התאחדו בכל שכבת גיל.

ביום ד' 31/8 בבוקר נפגשו תלמידי שכבת ז' (אקסטרנים ופנימיסטים) עם המחנכים למפגש היכרות ראשוני של כיתות ז' בבית הספר. יתר השכבות בפנימייה נפגשו בבריכת הכפר לבוקר של כייף.

ביום ה' 1/9 בבוקר נפתחה בשעה טובה שנת הלימודים, המחנכים נפגשו לשיחת פתיחה ותיאום ציפיות עם תלמידי חטיבת הביניים והחטיבה העליונה ולאחר מכן המשיכו כולם לבריכת הכפר.

ביום ו' 2/9 ניצלו כולם את הזמן ליום של מנוחה לקראת הערב. בשעה 19:00 החלה קבלת שבת כלל כפרית שהוגשה ע"י שכבת י"ב, לאחר מכן הוגשה ארוחת ערב חגיגית. בתום ארוחת הערב בשעה 21:00 נערכה באודיטוריום הכפר פעילות "אמת ושקר" בפעילות זו אנשי הצוות מספרים דברים על עצמם והחניכים צריכים לנחש האם מה שאיש הצוות סיפר הוא שקר או אמת. אנשי הצוות לא הצליחו השנה להטעות בשקריהם ולנצח את החניכים. החניכים פשוט לא "קנו" את הסיפורים של הצוות.

בבוקר שבת לאחר ארוחת הבוקר נפתחה בריכת הכפר. בבריכה נערכו תחרויות שחייה בסגנון חתירה, טורניר כדור-מים ותחרות ריקודים מצחיקים, אלו הן התוצאות:

חטיבת ביניים

בנות: מקום ראשון – אליקה (ח')

בנים: מקום ראשון – איאן (ט')

חטיבה עליונה

בנות: מקום ראשון – גאיה (י')

בנים: מקום ראשון – איליה (י')

כדור-מים

שכבת ט' (יהלום)

ריקודים מצחיקים

שכבת י"א

בשבת אחה"צ נפתח חדר הכושר ובמגרש הקט-רגל נערך טורניר בין הקבוצות. במוצ"ש בשעה 19:00 נערכה אסיפת כפר.

בהזדמנות זו נאחל לכולם שנת לימודים מלאת הצלחות, חוויות, חיוכים, הרבה בריאות, ו…….שמחה.