נותנים במה לכשרון שלך

בית ספר ופנימייה  ז' – י"ב
03-9079005

סיכום אירועי השבוע וסוף השבוע בכפר 14-15/2/20

השבוע האחרון היה עמוס באירועים ופעילויות.

ביום ד' יצאו תלמידי שכבה ט' לירושלים ולעמק "עין צורים" על מנת לעזור לארכאולוגים בסינון אפר שנלקח מהר הבית. בשעות הערב יצאו חניכי שכבה ט' ל-"ערב חופשי" בעיר ובנוסף הכינו כדורי שוקלד ו…. כמובן שגם "חיסלו" אותם. בשכבת י"א התמקדו ביום ד' בערב בהכנת בלינצ'ים בתוספת פירות העונה, תותים, קיווי ובננה ועל הכול קצפת משובחת תוצרת בית – יש לציין כי הכול "חוסל".

ביום ה' בבוקר נערך בביה"ס חידון "אלוף העברית" של חטיבת הביניים. לאחר כשעתיים זכינו באלופת עברית – עדי נתן (ט' 2), מקום שני בועז עטיה (ח' 1), מקום שלישי אלמוג קיטאי (ט' 2).

ביום ה' בשעות אחה"צ יצאו חניכי שכבת ח' לבית אבות "ארבל" על מנת לחלק לכל דייר שי ל-ט"ו בשבט – עציץ.

ביום ה' בערב הכינו בשכבת י"ב פנקייקים עם מייפל שוקלד ואבקת סוכר וכמובן שגם "חיסלו" את הכול.

ביום ו' בבוקר יצאו חניכי שכבה ט' להתארח בכפר טמרה, שם ערכו פעילות היכרות משותפת. הביקור והמפגש הם חלק מפעילות "אות הנוער הישראלי" בה משתתפים חניכי שכבה ט'.

ביום ו' בבוקר בערוץ "כאן 11" בשידור חי, צפינו באור – המורה לתופים, מלווה בכלי הקשה את הזמר אלי לוזון.

ביום שישי בשעה 19:00 התכנסו כולם לקבלת שבת וארוחת ערב חגיגית בחדר האוכל. את קבלת השבת הגישה בכישרון רב שכבת י"א. בתום קבלת השבת הוגשה ארוחת הערב. בשעה 21:00 התכנסו כולם באודיטוריום הכפר על מנת לצפות ב"מופע בגן" של שכבת ז' המחזה – "הנסיך הקטן". המופע זכה להערכה רבה מהקהל. בתום ההצגה המשיכו כולם לחדר האוכל שם נערכה מסיבת "יום האהבה" עד לאחר חצות.

בבוקר שבת התקיימה פעילות "שבת חוגים". במסגרת פעילות זו כל איש צוות פנימייה (מדריך, אם בית, ש"ש) לוקח על עצמו להפעיל תחנה או פעילות כייף. חניכי הפנימייה עברו בין התחנות השונות והתמקדו, כל אחת ואחד, במה שיותר עניין אותם. השבת היו 8 תחנות שונות של פעילויות: הכנת צמידים, הכנת מר גמיש, הכנת לוכד חלומות, כדור-עף, דמיון מודרך, הכנת כדורי שוקולד, הכנת סרטון "סליחה על שאלה" בנושא – אני חניך פנימייה, פינת אפיית פיתות בטאבון עם ממרחים.