נותנים במה לכשרון שלך

בית ספר ופנימייה  ז' – י"ב

להרשמה:
03-9079005

לנושאים כלליים:
03-9079006

שבת פורים

שבת כפר זו (15-16/3/24) הנקראת "שבת פורים", היא אחת מן השבתות העמוסות והעשירות באירועים, והיא חלק מאירועים שהחלו השבוע ושימשכו עד נשף פורים.

השבת עצמה החלה בקבלת שבת משעשעת שהוגשה ע"י צוות הפנימייה – יש לציין שהצוות הקפיד הפעם לזייף פחות במהלך השירה. בתום קבלת השבת הפתיעו חניכי שכבת י"ב את הנוכחים, כאשר נכנסו בהפתעה לחדר האוכל מחופשים למהמרי קזינו, מיד אח"כ נכנסו אנשי צוות הפנימייה והמורים בתהלוכה וחלקו ממתקים.

לאחר ארוחת הערב התכנסו כולם בשעה 21:15 לצפות ב-"פעילות פורימית" בחסות שכבת י"א. בתום הערב נערכה מסיבת ריקודים/דיסקו בחדר האוכל.

ביום שבת בבוקר ערך מנהל הכפר את ההשכמה המסורתית אותה הוא עושה כל שנה עם: משרוקית וסוכריות טופי, ואכן כמו בכל שנה – כולם התעוררו בבהלה. לאחר ארוחת הבוקר בשעה 10:30 החלה פעילות ה-"חפש את המדריך" בפעילות זו חניכי כל קבוצה מאפרים ומחפשים את מדריך קבוצתם. בשעה 12:30 נערך משחק הכדורגל המסורתי בין חניכי שכבת י"ב וצוות הכפר, החניכים ניצחו 2-1.

במוצאי שבת בשעה 20:00 נערכה תחרות "שושן הזהב 2024" – תחרות קליפים/סרטונים בה כל קבוצה בפנימייה מכינה לתחרות קליפ/סרטון סביב נושא או משימה מוגדרים שניתנו לכולם מראש. השנה הייתה המשימה לביים קליפ בנושא "מחזמר". במקום הראשון זכתה שכבת י"א.