נותנים במה לכשרון שלך

בית ספר ופנימייה  ז' – י"ב
03-9079005

תכנית שנתית

לפניכם התוכנית השנתית הכוללת את כל הפעילויות בשנה"ל הנוכחית בבית הספר ובפנימייה

התכנית השנתית לשנת הלימודים תשפ"ג 2023 – 2022

ראשון 28/809:00 קליטת חניכים חדשים לפנימייה
11:00 מפגש תלמידי כיתות ז' עם מחנכים
16:00 קליטת חניכים ותיקים
שני 29/808:00 פתיחת שנה"ל
09:45 טקס פתיחת שנת הלימודים
שבת כפר 2-3/9 19:00 קבלת שבת ותורנות: שכבת י"ב
21:00 פעילות ליל שבת: אמת או שקר + מסיבת ריקודים
10:30 פעילות בוקר שבת: בריכה
20:00 מוצאי שבת: אסיפת כפר
שני 5/9אסיפת הורים – לכלל כיתות ביה"ס
שבת יציאה 9-10/9מדריך כונן: י"ב
רביעי 14/9"בעקבות לוחמים" – שכבת י"ב סיור לרמת הגולן
שבת יציאה 16-17/9מדריך כונן: י"א
ראשון-חמישי 18-22/9 שבוע בחירות למועצת תלמידים בביה"ס
שני 19/9טיול גיבוש שכבות: י'-י"א
ראש השנה
רביעי 21/918:00 תחרות אגרות ברכה
19:00 טקס ראש השנה וארוחת ערב חגיגית
חופשת ראש השנההחופשה תחל ביום ה' 22/9 בתום יום הלימודים ותסתיים ביום ג' 27/9
הלימודים יתחדשו ביום ד' 28/9
מדריך כונן: י'
שבת כפר 30/9-1/1019:00 קבלת שבת ותורנות: שכבת י"א
21:00 פעילות ליל שבת: "מופע בגן" שכבת י"ב + מסיבת ריקודים
10:30 פעילות בוקר שבת: בריכה
20:00 אסיפת כפר
כיפור / סוכות
חופשת כיפור/סוכות החופשה תחל ביום ב' 3/10 בתום יום הלימודים ותסתיים ביום ג' 18/10
הלימודים יתחדשו ביום ד' 19/10
מדריך כונן: ט'
שבת יציאה 21-22/10מדריך כונן: ח'
שלישי-רביעי 25-26/10 גיחת חטיבת הביניים
שבת יציאה 28-29/10 מדריך כונן: ז'
שני 31/10יום כייף וכתיבת ספר מחזור – שכבת י"ב
שבת כפר 4-5/1119:00 קבלת שבת ותורנות: שכבת י'
21:00 פעילות ליל שבת: "מופע בגן" שכבת י"א + מסיבת ריקודים
10:30 פעילות בוקר שבת: "מרוץ הכפר" + משימות
20:00 אסיפת כפר
ראשון 6/1109:45 טקס יום הזיכרון ליצחק רבין
שבת יציאה 11-12/11מדריך כונן: י"ב
שבת יציאה 18-19/11מדריך כונן: י"א
שבת כפר 25-26/1119:00 קבלת שבת ותורנות: שכבת ט'
21:00 פעילות ליל שבת: "מופע בגן" שכבת י' + מסיבת ריקודים
10:30 פעילות בוקר שבת: "צעדת הכפר" לתל אפק
20:00 אסיפת כפר
שבת יציאה 2-3/12מדריך כונן: י'
שבת יציאה 9-10/12מדריך כונן: ט'
שלישי 13/12"מבטים מתחברים" – יום הורים לכלל כיתות ביה"ס
שבת כפר 16-17/1219:00 קבלת שבת ותורנות: שכבת ח'
21:00 פעילות ליל שבת: "מופע בגן" שכבת ט' + מסיבת ריקודים
10:30 פעילות בוקר שבת: יציאה לסרט
20:00 אסיפת כפר
חנוכה
ראשון 18/1216:00 הצבת חנוכיות קבוצתיות במדשאת משרדי הכפר
18:30 טקס חנוכה וארוחת ערב חגיגית
20:00 מסיבות קבוצתיות
חופשת חנוכההחופשה תחל ביום ב' 19/12 בתום יום הלימודים
הלימודים יתחדשו ביום ג' 27/12
מדריך כונן: ח'
שבת יציאה 30-31/12 מדריך כונן: ז'
ראשון-חמישי 1-5/1שבוע גדנ"ע (במחנה צלמון) – שכבת י"א
שבת יציאה 6-7/1מדריך כונן: י"ב
שבת יציאה 13-14/1מדריך כונן: י"א
שבת כפר 20-21/119:00 קבלת שבת ותורנות: שכבת ז'
21:00 פעילות ליל שבת: + מסיבת ריקודים
10:30 פעילות בוקר שבת: "חפש את המטמון"
20:00 אסיפת כפר
רביעי 25/120:00 חלוקת תעודות מחצית א' – פנימייה
חמישי 26/108:00 "ביני לבינך" – יום לשיחות משוב אישיות
12:30 חלוקת תעודות מחצית א' – בית ספר
שבת יציאה 27-28/1מדריך כונן: י'
שבת יציאה 3-4/2מדריך כונן: ט'
שני 6/209:45 טקס ט"ו בשבט ונטיעת עצים
שלישי-רביעי 7-8/2השתלמות עזרה ראשונה – שכבת י'
שבת כפר 10-11/219:00 קבלת שבת ותורנות: שכבת י"ב
21:00 פעילות ליל שבת: + מסיבת ריקודים
10:30 פעילות בוקר שבת: "שבת חוגים"
20:00 אסיפת כפר
שבת יציאה 17-18/2מדריך כונן: ח'
שבת יציאה 24-25/2מדריך כונן: ז'
אירועי פורים
שלישי 28/2ערב פורימי באחריות שכבת ט'
רביעי 1/3ערב פורימי באחריות שכבת י'
חמישי 2/3ארוחת ערב פורימית
שבת כפר 3-4/3 19:00 קבלת שבת: צוות הפנימייה – תורנות שכבת ט'
21:00 פעילות ליל שבת: "מופע בגן" שכבת ח' + מסיבת ריקודים
10:30 פעילות בוקר שבת: יום ספורט היתולי ומשחק קט-רגל מסורתי – שכבת י"ב נגד צוות הפנימייה
20:00 אסיפת כפר
ראשון 5/309:00 "פורימון" בבית הספר
19:00 נשף פורים כלל כפרי (במהלך הנשף תיערך תחרות "שושן הזהב" –
תחרות קליפים בין הקבוצות והכיתות, פרס לקליפ המנצח יום כיף בפארק המים בשפיים)
חופשת פוריםהחופשה תחל ביום ב' 5/3 ותסתיים במוצ"ש 11/3
הלימודים יתחדשו ביום א' 12/3
מדריך כונן: י"ב
רביעי-שלישי 8-14/3"מסע פולין" – שכבות: י"א-י"ב
שלישי 14/3יום המעשים הטובים – לכלל ביה"ס
שבת יציאה 17-18/3מדריך כונן: י"א
שני-שלישי 20-21/3טיול שנתי לדרום הארץ שכבות: ז'-ח'-ט'-י'-י"א
שני-רביעי 20-22/3 טיול שנתי לדרום הארץ: שכבת י"ב
שבת כפר 24-25/319:00 קבלת שבת ותורנות: שכבת י"א
21:00 פעילות ליל שבת: "מופע בגן" שכבת ז' + מסיבת ריקודים
10:30 פעילות בוקר שבת: "עשר המכות"
20:00 אסיפת כפר
פסח
חופשת פסחהחופשה תחל ביום ב' 27/3 בתום יום הלימודים ותסתיים במוצ"ש 15/4
הלימודים יתחדשו ביום א' 16/4
מדריך כונן: י'
שלישי 18/420:00 ערב "יום הזיכרון לשואה ולגבורה" – פעילות בקבוצות
רביעי 19/409:45 טקס "יום הזיכרון לשואה ולגבורה"
שבת כפר 21-22/419:00 קבלת שבת: שינשינים – תורנות שכבת י"א
21:00 פעילות ליל שבת: "ערב כישרונות" + מסיבת ריקודים
10:30 פעילות בוקר שבת: פעילות בהכנת מזכירות הנוער
20:00 אסיפת כפר
יום הזיכרון / יום העצמאות
שני 24/419:45 טקס "יום הזיכרון" לבוגרי הכפר
20:30 משמר כבוד של חניכי הפנימייה באנדרטת הכפר עד חצות
21:30 "שרים לזכרם" ערב שירי זיכרון
שלישי 25/407:00 "אמץ אנדרטה" – שכבת י'
10:50 פעילות יום הזיכרון
חופשת יום העצמאותהחופשה תחל ביום ג' בתום יום הלימודים ותסתיים במוצ"ש 29/4
הלימודים יתחדשו ביום א' 30/4
מדריך כונן: י"ב
שלישי 2/5"מבטים מתחברים" – יום הורים לכלל כיתות ביה"ס
שבת יציאה 5-6/5מדריך כונן: י"א
ל"ג בעומר
חופשת ל"ג בעומרהחופשה תחל ביום ב' 8/5 בתום יום הלימודים ותסתיים ביום ג' 9/5
הלימודים יתחדשו ביום ד' 10/5
מדריך כונן: י"א
שבת כפר 12-13/519:00 קבלת שבת ותורנות: שכבות ז + י"ב
21:00 פעילות ליל שבת: "ערב אוסקר" + מסיבת ריקודים
10:30 פעילות בוקר שבת: "לייזר טאג"
20:00 אסיפת כפר
רביעי-חמישי 17-18/5טיול בני מצווה למצדה – שכבת ז'
שבת יציאה 19-20/5מדריך כונן: י'
שבועות
שלישי 23/518:30 ארוחת ערב חגיגית
רביעי 24/510:00 חגיגת שבועות + שוק איכרים + "במה פתוחה"
12:00 טקס שבועות
חופשת שבועות החופשה תחל ביום ד' 24/5 בתום יום הלימודים ותסתיים במוצ"ש 27/5
הלימודים יתחדשו ביום א' 28/5
מדריך כונן: ט'
חמישי 1/618:00 סיום מחזור ע' – שכבת י"ב
18:30 מפגשי סיום כיתתיים
20:00 טקס
21:00 ארוחת ערב חגיגית לבוגרי המחזור ומשפחותיהם
שבת יציאה 2-3/6מדריך כונן: ח'
שני 5/6"ערב שורשים" – שכבת ז'
שבת כפר 9-10/6טיול פנימייה לצפון הארץ
08:00 שישי בבוקר: יציאה למסלול טיול בגליל
19:30 קבלת שבת: צוות הפנימייה
21:00 פעילות ליל שבת: "ערב חיקויים" + מסיבת ריקודים
10:30 פעילות שבת בבוקר: קיאקים ("ראפטינג") בנהר הירדן
שלישי 13/620:00 "עולים לתיכון" – שכבת ט'
21:30 מסיבת בריכה
שבת יציאה 16-17/6מדריך כונן: ז'
ראשון 18/620:30 חלוקת תעודות מחצית ב' בפנימייה
שני 19/609:00 יום כייף בבריכה
20:00 "הקליפ שלנו" – הקרנת קליפים קבוצתיים שהוכנו לסיום שנת הלימודים
21:00 מסיבות פרידה קבוצתיות
22:00 רחצה לילית בבריכה
שלישי 20/608:30 חלוקת תעודות מחצית ב' בבית הספר
10:00 יציאת לחופשת הקיץ