נותנים במה לכשרון שלך

בית ספר ופנימייה  ז' – י"ב
03-9079005

תכנית שנתית

לפניכם התוכנית השנתית הכוללת את כל הפעילויות בשנה"ל הנוכחית בביה"ס ובפנימייה

התכנית השנתית לשנת הלימודים תש"ף  2020 – 2019

רביעי 28/8 09:00 קליטת חניכים חדשים לפנימייה

18:00 חזרת חניכים ותיקים השבים מחופשת הקיץ

חמישי 29/8 08:00 פתיחת שנת הלימודים

09:45 טקס פתיחת שנת הלימודים

20:00 פעילות פתיחת שנה בפנימייה

שבת כפר  30-31/8 קבלת שבת ותורנות: שכבה י"ב

פעילות ליל שבת: אמת או שקר + מסיבת דיסקו

פעילות בוקר שבת: בריכה ומתקנים

מוצאי שבת: אסיפת כפר

רביעי 4/9 19:00 אסיפת הורים
שבת יציאה 6-7/9 מדריך כונן: י"ב
ראשון-חמישי 8-12/9 שבוע גדנ"ע – שכבת י"א
שבת יציאה 13-14/9 מדריך כונן: י"א
שבת כפר 20-21/9 קבלת שבת ותורנות: שכבה י"א

פעילות ליל שבת: בינגו + מסיבת דיסקו

פעילות בוקר שבת: בריכה

מוצאי שבת: אסיפת כפר

שני 23/9 "בעקבות לוחמים" סיור ברמת הגולן – שכבת י"ב
שלישי 24/9 14:00 יום גיבוש – שכבת י'
ראש השנה
רביעי 25/9 18:30 תחרות איגרות ברכה

19:00 טקס ראש השנה וארוחת ערב חגיגית

חופשת ראש השנה החופשה תחל ביום ה' 26/9 בתום הלימודים ותסתיים ביום ג' 1/10

הלימודים יתחדשו ביום ד' 2/10

מדריך כונן: י"ב

שבת כפר 4-5/10 קבלת שבת ותורנות: שכבה י'

פעילות ליל שבת: "מופע בגן" שכבת י"ב + מסיבת דיסקו

פעילות בוקר שבת: מירוץ הכפר + משימות

מוצאי שבת: אסיפת כפר

ראשון- שני 6-7/10 גיחת חטיבת ביניים
 כיפור / סוכות
חופשת כיפור סוכות החופשה תחל ביום ב' 7/10 בתום הלימודים ותסתיים ביום ג' 22/10

הלימודים יתחדשו ביום ד' 23/10

מדריך כונן: י"א

שבת יציאה 25-26/10 מדריך כונן: י'
שבת יציאה 12-13/10 מדריך כונן: ט'
ראשון 3/11 ערב בחירות לוועדות קבוצה
שבת כפר 8-9/11 קבלת שבת ותורנות: שכבה ט'

פעילות ליל שבת: "מופע בגן" שכבת י"א + מסיבת דיסקו

פעילות בוקר שבת: פעילות באחריות השינשינים

מוצאי שבת: אסיפת כפר

ראשון 10/11 09:50 טקס לזכרו של יצחק רבין
שבת יציאה 15-16/11 מדריך כונן:  ח'
שבת יציאה 22-23/11 מדריך כונן: ז'
שבת כפר 29-30/11 קבלת שבת ותורנות: שכבה ח'

פעילות ליל שבת: "מופע בגן" שכבת י' + מסיבת דיסקו

פעילות בוקר שבת: צעדת הכפר

מוצאי שבת: אסיפת כפר

שבת יציאה 6-7/12 מדריך כונן י"ב
שבת יציאה 13-14/12 מדריך כונן י"א
ראשון  15/12 "ביני לבינך" – יום לשיחות משוב אישיות
שלישי 17/12 "מבטים מתחברים" – יום הורים
שבת כפר 20-21/12 קבלת שבת ותורנות: שכבה ז'

פעילות ליל שבת: "מופע בגן" שכבת ט' + מסיבת דיסקו

פעילות בוקר שבת: פעילות באחריות שינשינים

מוצאי שבת: אסיפת כפר

חנוכה
ראשון 22/12 16:00 הבאת חנוכיות קבוצתיות לחד"א

18:30 טקס חנוכה וארוחת ערב חגיגית

20:15 מסיבות קבוצתיות

חופשת חנוכה החופשה תחל ביום ב' 23/12 בתום הלימודים ותסתיים ביום ב' 30/12

הלימודים יתחדשו ביום ג' 31/12

מדריך כונן : ט'

שני 31/12 מסיבת פתיחה לשנה האזרחית החדשה
שבת יציאה 3-4/1 מדריך כונן: י'
שבת יציאה 10-11/1 מדריך כונן: ט'
שבת יציאה 17-18/1 מדריך כונן ח'
שבת כפר 24-25/1 קבלת שבת ותורנות: שכבה י'

בפעילות ליל שבת: "מופע בגן" שכבת ח' + מסיבת דיסקו

פעילות בוקר שבת: פעילות באחריות מזכירות הנוער

מוצאי שבת: אסיפת כפר

רביעי 29/1 חלוקת תעודות מחצית א' פנימייה
חמישי 30/1 חלוקת תעודות מחצית א' בי"ס
שבת יציאה 31-1/2 מדריך כונן: ז'
ראשון 2/2 "צו ראשון"  יציאה לבקו"מ – שכבת י"א
שבת יציאה 7-8/2 מדריך כונן: י"ב
שני 10/2 10:30 טקס ט"ו בשבט ונטיעות
שני 10/2 14:00 יום גיבוש שכבת י"ב
שבת כפר 14-15/2 קבלת שבת ותורנות: שכבה י"א

פעילות ליל שבת: "מופע בגן" שכבת ז' + מסיבת דיסקו

פעילות בוקר שבת: שבת חוגים ויצירה

מוצאי שבת: אסיפת כפר

שבת יציאה 21-22/2 מדריך כונן: י"א
שבת יציאה 28-29/2 מדריך כונן: י'
שבת יציאה 1-2/3 מדריך כונן: י"א
אירועי פורים
שלישי 3/3 ערב פורימי באחריות שכבת י"ב
רביעי 4/3 ערב פורימי באחריות שכבת י"א
חמישי 5/3 ארוחת ערב פורימית וערב פורים באחריות שכבת י'
שבת כפר 6-7/3 קבלת שבת: צוות הפנימייה

תורנות: שכבה ט'

פעילות ליל שבת: תחרות "סטנד-אפ"

פעילות בוקר שבת: 'פורימון' ומשחק קט-רגל מסורתי – שכבת י"ב מול צוות הפנימייה

מוצאי שבת: ערב פורים – מופע קרקס

ראשון 8/3 נשף פורים כלל כפרי משעה 20:00  ועד אור הבוקר (במהלך הנשף תיערך תחרות "שושן הזהב" – תחרות קליפים בין הקבוצות והכיתות, פרס לקליפ המנצח יום כיף בפארק המים בשפיים)
חופשת פורים החופשה תחל ביום ב' 9/3 ותסתיים במוצ"ש 14/3

הלימודים יתחדשו ביום א' 15/3

מדריך כונן: י'

שבת יציאה 20-21/3 מדריך כונן: ט'
שבת כפר 27-28/3 קבלת שבת ותורנות: שכבת י'

פעילות ליל שבת: תאטרון קהילתי + מסיבת דיסקו

פעילות בוקר שבת: "עשר מכות מצרים"

מוצאי שבת: אסיפת כפר

ראשון – שני 29-30/3 טיול שנתי שכבות: ז' – ח' – ט' – י' – י"א (לדרום)
ראשון שלישי 29-31/3 טיול שנתי – שכבת י"ב
פסח
חופשת פסח החופשה תחל ביום ב' 30/3 בתום יום הלימודים (טיול שנתי) ותסתיים במוצ"ש 18/4

הלימודים יתחדשו ביום א' 19/4

מדריך כונן: י"א

שני 20/4 ערב יום השואה: 20:00 פעילות בקבוצות
שלישי 21/4 09:45 טקס יום השואה
שבת כפר 24-25/4 קבלת שבת: שינשינים

תורנות: שכבת ח'

פעילות ליל שבת: פעילות באחריות שינשינים + מסיבת דיסקו

פעילות בוקר שבת: "צעדת הבנים"

ראשון 3/5 "ביני לבינך" – יום לשיחות משוב אישיות
יום הזיכרון / יום העצמאות
שלישי 7/5 19:45 טקס יום הזיכרון לבוגרי הכפר אשר נפלו במערכות ישראל

20:30 משמר כבוד של חניכי הפנימייה באנדרטת הכפר עד חצות

21:00 "שרים לזכרם" – ערב שירי זיכרון

רביעי 8/5 פעילות יום הזיכרון בשעה 10:50
חופשת יום העצמאות החופשה תחל ביום ג' 28/4 בתום הלימודים ותסתיים במוצ"ש 2/5

הלימודים יתחדשו ביום א' 3/5

מדריך כונן: י"ב

שבת יציאה 8-9/5 מדריך כונן: ז'
ל"ג בעומר
שני 11/5 ערב ל"ג בעומר בפנימייה
חופשת ל"ג בעומר החופשה תחל ביום ב' 11/5 בתום הלימודים ותסתיים ביום ג' 12/5 בערב

הלימודים יתחדשו ביום ד' 13/5

מדריך כונן: כלל הצוות

רביעי 13/5 טיול בני מצווה לירושלים – שכבת ז'
שבת כפר 15-16/5 קבלת שבת ותורנות: שכבת ז' + שכבת י'

פעילות ליל שבת: "ערב אוסקר" והענקת תעודות הצטיינות

פעילות בוקר שבת: "חפש את המטמון"

שלישי 19/5 "מבטים מתחברים" – יום הורים
שבת יציאה 22-23/5 מדריך כונן: י"ב
שבועות
רביעי 26/5 19:00 ארוחת ערב חגיגית ומופע "אמן בגן" – מופע סיום של חוגי הפנימייה
חופשת שבועות החופשה תחל ביום ד' 27/5 בתום יום הלימודים ותסתיים במוצ"ש 30/5

הלימודים  יתחדשו ביום א' 31/5

מדריך כונן: מדריך ז'

שבת כפר 5-6/6 טיול פנימייה לאילת קבלת שבת: צוות המדריכים

פעילות ליל שבת: "הקליפ שלנו" – הקרנת קליפ סיום שהוכן ע"י כל שכבה בפנימייה

שלישי 9/6 19:00 "ערב שורשים" – שכבת ז'
חמישי 11/6 18:00 סיום מחזור ס"ו

18:30 מפגשי סיום כיתתיים

20:00 טקס

21:00 ארוחת ערב חגיגית לבוגרי המחזור ומשפחותיהם

שבת יציאה 12-13/6 מדריך כונן י"א
שלישי 16/6 19:00 "עולים לתיכון" – שכבת ט'
רביעי 17/6 09:00 יום כיף בבריכה

20:00 מסיבות סיום בקבוצות הפנימייה וחלוקת תעודות מחצית ב' פנימייה

23:00 רחצה לילית בבריכה

חמישי 18/6 08:30 חלוקת תעודות מחצית ב' בי"ס

10:00 סיום שנת הלימודים ויציאת חניכים לחופשת הקיץ

ראשון 21/6 10:00 תחילת פעילות קיץ והכנה למועדי ב'
ראשון 30/8 09:00 קליטת חניכים חדשים לפנימייה
שני 31/8 16:00 חזרת חניכים ותיקים השבים מחופשת הקיץ
שלישי 1/9 09:45 טקס פתיחת שנת הלימודים תשפ"א