נותנים במה לכשרון שלך

בית ספר ופנימייה  ז' – י"ב
03-9079005

מפגש ב- Zoom עם חברי כנסת

ביום ג' וביום ד' 20-21/10/20 בשעות אחה"צ נערכו ע"י חניכי הכפר מספר מפגשים ב- "זום" עם חברי כנסת ושר החקלאות. מטרת המפגשים היא לחבר בין בני נוער לנבחרי ציבור. היוזמה לקיומם של שיחות אלו הייתה של דרור דסה בעל חברת טיולים "תרבות בטבע" בשותפות ה- "פורום הציבורי" בהובלת מנכ"לית הפורום רוני מלכאי.

דרור דסה יזם הפרויקט מספר כי כשאביו נפטר לפני חמישה חודשים הוא לא הספיק להודות לו על שעשה עבורו. לאחר חשיבה רבה הוא החליט כי הוא רוצה לתת לבני נוער הזדמנות למפגש ושיח עם אישי ציבור מובילים. הוא חיפש שותפים לדרך ופגש את רוני מלכאי מנכ"לית "הפורום הציבורי" שמיד הרימה את הכפפה וחיברה את המיזם לגן ונוף.

כל המפגשים היו מפגשים ושיחות אישיות של חניכי הפנימייה שנבחרו למשימת השיחה עם חברי כנסת. כל מפגש עם חבר כנסת התחיל במספר מילות ברכה והצגת הכפר ע"י מנהל הכפר ומיד אח"כ התחילו החניך/כה וחבר/ת הכנסת את השיחה האישית. השיחות התנהלו באופן הבא:

א. 5 דקות ראשונות היכרות.

ב. 7 דקות סיפור אישי של חבר הכנסת.

ג. 6 דקות שאלות וסיכום.

השיחות שנערכו עם חברי הכנסת: תהילה פרידמן (יש עתיד) יאיר גולן (מר"צ), שר החקלאות אלון שוסטר (כחול לבן), קארין אלהרר (יש עתיד), היו מרגשות ומעוררות מחשבה. 

השיחות הוקלטו ובזמן הקרוב יעברו עריכה ויועלו לרשתות החברתיות על מנת לעודד את שאר נבחרי הציבור לקיים מפגשים עם בני נוער. נציין כי חניכי הכפר אשר שוחחו השבוע עם חברי הכנסת ושר החקלאות, ניהלו את השיחות באופן מרשים ומעורר הערכה – כל הכבוד.