נותנים במה לכשרון שלך

בית ספר ופנימייה  ז' – י"ב
03-9079005

סיכום אירועי סוף השבוע בכפר 5-6/11/21

אירועי סוף השבוע בכפר החלו בליל שבת בשעה 19:00 כאשר נאספו כולם בחדר האוכל לקבלת שבת. את קבלת השבת הגישה שכבת ט' ומיד אחריה החלה ארוחת ערב חגיגית. בשעה 21:00 נאספו כולם באודיטוריום הכפר ל-"מופע בגן" של שכבת י"ב – ההצגה "הנחשול". נציין כי זהו "מופע בגן" ראשון לאחר הפסקה של שנה במופעים, בשל הקורונה. נוסיף כי שכבת י"ב לקחה על עצמה משימה לא קלה ועמדה בה בכישרון רב. בתום המופע המשיכו כולם אל חדר האוכל למסיבת "ליל האלווין".

בבוקר שבת בשעה 10:30 החלה "צעדת הכפר" המסורתית. הצעדה יצאה מהכפר אל עבר "פארק תל אפק" (מבצר אנטיפטרוס) מרחק של 9 ק"מ. לאחר שעתיים וחצי של צעידה עם הפסקות למנוחה, הגיעו כולם אל "פארק תל אפק". לאחר מנוחה קצרה נערכה בין הקבוצות תחרות ב-"משיכת חבל". בחטיבת הביניים ניצחה שכבת ט' ובחטיבה העליונה ניצחה שכבת י'. לאחר התחרויות הוגשה ארוחת צהרים.

בתום ארוחת הצהרים נערכה פעילות "חפש את המטמון", בפעילות זו היה על החניכים לחפש 3 חלוקי נחל שהוסתרו באדמה ע"י מנהל הכפר בשעת בוקר מוקדמת, כל חלוק נחל מזכה את המוצא אותו בפרס. שלוש הזוכות שמצאו את החלוקים הן: הדס (י"ב), רוני (י"ב), פולינה (ז'). הבנות זכו בפרס מפנק אותו יקבלו השבוע. בשעות אחה"צ המאוחרות חזרו כולם אל הכפר.