נותנים במה לכשרון שלך

בית ספר ופנימייה  ז' – י"ב
03-9079005

סיכום אירועי השבוע וסוף השבוע בכפר 18-19/2/22

חודש פברואר הגיע למחציתו וגל האומיקרון הולך ונעלם. גם בשבוע זה נערכו פעילויות רבות וניתן לראות אותן בתמונות שבהמשך הכתבה.

אירועי סוף השבוע עצמו החלו בליל שבת בשעה 19:00 בקבלת שבת שהוגשה ע"י חניכי שכבת ח'. בתום קבלת השבת הוגשה ארוחת הערב. במהלך הארוחה חילק נתיב – מנהל הפנימייה את תקנון "שושן הזהב 2022" (תחרות קליפים/סרטונים) שייערך בנשף פורים. בתקנון שחולק מופיעה המשימה לשנה זו.

בשעה 21:00 נערכה פעילות "ערב כישרונות" בפעילות זו מוזמנים כל חניך וחניכה בפנימייה וגם אנשי צוות, לעלות לבמה ולהפגין את הכישרון אישי שלהם. נציין שאכן נתגלו בערב זה מספר כישרונות מרשימים. מיד לאחר ערב הכישרונות החלה מסיבת דיסקו.

בבוקר שבת בשעה 10:45 החלה פעילות "המרוץ למיליון". בפעילות זו מתחרות הקבוצות בפנימייה במספר משימות הנמצאות בתחנות אשר מפוזרות ברחבי הכפר. נציגי הקבוצות מקבלים דף עם משימה אותה צריכה קבוצתם לעשות, כאשר קבוצה מסיימת את המשימה היא מקבלת רמז להגיע אל התחנה הבאה. כל תחנה מסומנות בדגל של מדינה והמשימה קשורה לאפיון של אותה מדינה. הקבוצה שמסיימת ראשונה את סבב המדינות/משימות זוכה בפרס. במרוץ למיליון זכתה שכבת י'.