נותנים במה לכשרון שלך

בית ספר ופנימייה  ז' – י"ב

להרשמה:
03-9079005

לנושאים כלליים:
03-9079006

תכנית שנתית

לפניכם התוכנית השנתית הכוללת את כל הפעילויות בשנה"ל הנוכחית בבית הספר ובפנימייה

התכנית השנתית לשנת הלימודים תשפ"ד 2024 – 2023

חמישי 31/8 08:00 קליטת חניכים חדשים לפנימייה
14:00 מפגש תלמידי כיתות ז' עם מחנכים
16:00 קליטת חניכים ותיקים
שבת כפר 1-2/9 19:00 קבלת שבת ותורנות: שינשינים
21:00 פעילות ליל שבת: אמת או שקר + מסיבת ריקודים
10:30 פעילות בוקר שבת: בריכה
20:00 מוצאי שבת: אסיפת כפר
ראשון 3/908:00 פתיחת שנה"ל
09:45 טקס פתיחת שנת הלימודים
שלישי 5/9אסיפת הורים – לכלל כיתות ביה"ס
שבת יציאה 8-9/9מדריך כונן: י"ב
ראש השנה
רביעי 13/918:00 תחרות אגרות ברכה
19:00 טקס ראש השנה וארוחת ערב חגיגית
חופשת ראש השנההחופשה תחל ביום ה' 14/9 בתום יום הלימודים ותסתיים ביום א' 17/9
הלימודים יתחדשו ביום ב' 18/9
מדריך כונן: י"א
חמישי 14/911:00 חגיגת תחילת שנה בביה"ס
שלישי 19/9יום גיבוש – שכבת י"א
כיפור / סוכות
חופשת כיפור/סוכות החופשה תחל ביום ה' 21/09 בתום יום הלימודים ותסתיים במוצ"ש 7/10 הלימודים יתחדשו ביום א' 8/10
מדריך כונן: י'
שני 9/1009:30 חשיפה למעורבות חברתית – שכבת י'
רביעי 11/10יום הנערה והנער
שבת יציאה 13-14/10 מדריך כונן: ט'
ראשון-שני 15-16/10 גיחת חטיבת הביניים
שני 16/10יום גיבוש – שכבת י'
ראשון-חמישי 15-19/10שבוע גדנ"ע בשדה בוקר – שכבת י"א
שבת כפר 20-21/1019:00 קבלת שבת ותורנות: שכבת ט'
21:00 פעילות ליל שבת: "מופע בגן" שכבת י"ב + מסיבת ריקודים
10:30 פעילות בוקר שבת: בריכה
20:00 אסיפת כפר
חמישי 26/1009:45 טקס יום הזיכרון ליצחק רבין
שבת יציאה 27-28/10מדריך כונן: ח'
ראשון 29/10הכנה לצו ראשון – שכבת י"א
שלישי-חמישי 31/10-2/11 טיול שנתי לשכבות: י"א – י"ב
שבת יציאה 3-4/11מדריך כונן: ז'
שבת כפר 10-11/1119:00 קבלת שבת ותורנות: שכבת י'
21:00 פעילות ליל שבת: "מופע בגן" שכבת י"א + מסיבת ריקודים
10:30 פעילות בוקר שבת: "מרוץ הכפר" + משימות
20:00 אסיפת כפר
שני 13/1119:00 חגיגת חג הסיגד
שלישי 14/11יום כתיבת ספר מחזור – שכבת י"ב
שבת יציאה 17-18/11מדריך כונן: י"ב
שבת יציאה 24-25/11מדריך כונן: י"א
שבת כפר 1-2/1219:00 קבלת שבת ותורנות: שכבת י"א
21:00 פעילות ליל שבת: "מופע בגן" שכבת י' + מסיבת ריקודים
10:30 פעילות בוקר שבת: "צעדת הכפר" (לפארק תל-אפק)
20:00 אסיפת כפר
ראשון 3/12ערב קומדיה – שכבת י"א
שלישי 5/12"מבטים מתחברים" – יום הורים לכלל כיתות ביה"ס
חנוכה
רביעי 6/1216:00 הצבת חנוכיות קבוצתיות במדשאת משרדי הכפר
19:00 טקס חנוכה וארוחת ערב חגיגית
21:00 מסיבות קבוצתיות
חמישי 7/12"ביני לבינך" – יום לשיחות משוב אישיות
חופשת חנוכההחופשה תחל ביום ה' 7/12 בתום יום הלימודים ותסתיים במוצ"ש 16/12
הלימודים יתחדשו ביום א' 17/12
מדריך כונן: י'
שבת יציאה 22-23/12מדריך כונן: ט'
ראשון 24/12יום למידה א-סינכרוני (יום למידה מהבית)
שבת כפר 29-30/1219:00 קבלת שבת ותורנות: שכבת ח'
21:00 פעילות ליל שבת: "מופע בגן" שכבת ט' + מסיבת ריקודים
10:30 פעילות בוקר שבת: יציאה לסרט
20:00 אסיפת כפר
שבת יציאה 5-6/1 מדריך כונן: ח'
שבת יציאה 12-13/1מדריך כונן: י"ב
ראשון 14/1חידון "אלוף העברית" – חטיבת הביניים
שבת כפר 19-20/119:00 קבלת שבת ותורנות: שכבת ז'
21:00 פעילות ליל שבת: "בינגו" + מסיבת ריקודים
10:30 פעילות בוקר שבת: "לייזר טאג"
20:00 אסיפת כפר
חמישי 25/109:45 טקס ט"ו בשבט ונטיעת עצים
12:30 חלוקת תעודות מחצית א'
שבת יציאה 26-27/1מדריך כונן: י"א
שבת יציאה 2-3/2מדריך כונן: י'
ראשון 4/2"צו בצוותא" – יציאה לבקו"ם שכבת י"א
שבת יציאה 9-10/2מדריך כונן: ט'
שבת כפר 16-17/219:00 קבלת שבת ותורנות: שכבת י"ב
21:00 פעילות ליל שבת: "פסטיגן" + מסיבת ריקודים
10:30 פעילות בוקר שבת: שבת חוגים
20:00 אסיפת כפר
שבת יציאה 23-24/2מדריך כונן:
שני 26/2"יד ושם" סיור לשכבות: י"א – י"ב
שבת יציאה 1-2/3מדריך כונן:
ראשון 3/3יום למידה א-סינכרוני (יום למידה מהבית)
שבת יציאה 8-9/3מדריך כונן:
אירועי פורים
חמישי 14/3ארוחת ערב פורימית
שבת כפר 15-16/3 19:00 קבלת שבת: צוות הפנימייה – תורנות שכבת ט'
21:00 פעילות ליל שבת: "שושן הזהב" + מסיבת ריקודים
10:30 פעילות בוקר שבת: "יום ספורט היתולי ו"חפש את המדריך" משחק קט-רגל מסורתי – שכבת י"ב נגד צוות הפנימייה
ראשון 17/3ערב פורימי באחריות שכבת י'
שני 18/3ערב פורימי באחריות שכבת י"א
שלישי 19/3יום המעשים הטובים
רביעי 20/319:00 נשף פורים כלל כפרי
חמישי 21/309:00 פורימון
חופשת פוריםהחופשה תחל ביום ה' 21/3 ותסתיים ביום ב' 25/3
הלימודים יתחדשו ביום ג' 26/3
מדריך כונן: י"א
שבת יציאה 29-30/3מדריך כונן: י'
שני-שלישי 31/3-1/4טיול שנתי לצפון הארץ לשכבות: ז'-ח'-ט'-י'
שבת כפר 5-6/419:00 קבלת שבת: שינשינים, תורנות שכבת ז'
21:00 פעילות ליל שבת: "מופע בגן" שכבת ח' + מסיבת ריקודים
10:30 פעילות בוקר שבת: "עשר המכות"
20:00 אסיפת כפר
רביעי- שלישי 10-16/4"מסע פולין" – שכבות: י"א-י"ב
פסח
חופשת פסחהחופשה תחל ביום ה' 11/4 בתום יום הלימודים ותסתיים ביום ב' 29/4
הלימודים יתחדשו ביום ג' 30/4
מדריך כונן: ט'
רביעי 1/5"צו בצוותא" – יציאה לבקו"ם שכבת י"א
שבת יציאה 3-4/5מדריך כונן: ח'
ראשון 5/520:00 ערב "יום הזיכרון לשואה ולגבורה" – פעילות בקבוצות
שני 6/509:45 טקס "יום הזיכרון לשואה ולגבורה"
שלישי 7/5"מבטים מתחברים" – יום הורים לכלל כיתות ביה"ס
שבת כפר 10-11/519:00 קבלת שבת ותורנות: שכבת י"א
21:00 פעילות ליל שבת: "מופע בגן" שכבת ז' + מסיבת ריקודים
10:30 פעילות בוקר שבת: צעדת הבנים
20:00 אסיפת כפר
יום הזיכרון / יום העצמאות
ראשון 12/519:45 טקס "יום הזיכרון" לבוגרי הכפר
20:30 משמר כבוד של חניכי הפנימייה באנדרטת הכפר עד חצות
21:30 "שרים לזכרם" ערב שירי זיכרון
שני 13/507:00 "אמץ אנדרטה" – שכבת י'
10:50 פעילות ליום הזיכרון
חופשת יום העצמאותהחופשה תחל ביום ב' 13/5 בתום יום הלימודים ותסתיים ביום ג' 14/5
הלימודים יתחדשו ביום ד' 15/5
מדריך כונן: ז'
שבת יציאה 17-18/5מדריך כונן: י"ב
חמישי 23/518:00 סיום מחזור ע"א
18:30 מפגשי סיום כיתתיים
20:00 טקס
21:15 ארוחת ערב לבוגרי המחזור ומשפחותיהם
שבת יציאה 24-25/5מדריך כונן: י"א
שני 27/5"ערב שורשים" – שכבת ז'
שבת יציאה 31/5-1/6מדריך כונן: י'
רביעי 5/6טיול בני מצווה – שכבת ז'
שבת כפר 7-8/619:00 קבלת שבת ותורנות: שכבת י'
21:00 פעילות ליל שבת: "ערב אוסקר" + מסיבת ריקודים
09:00 פעילות בוקר שבת: טיול פנימייה
שבועות
ראשון 9/618:30 טקס שבועות וארוחת ערב חגיגית
חופשת שבועות החופשה תחל ביום ב' 10/6 בתום יום הלימודים ותסתיים ביום ד' 12/6 הלימודים יתחדשו ביום ה' 13/6 ביום למידה א-סינכרוני (יום למידה מהבית) חזרת חניכים במוצ"ש 15/6
מדריך כונן: ט'
ראשון 16/619:00 "עולים לתיכון" – שכבת ט'
רביעי 19/609:00 יום כייף בבריכה
20:00 "הקליפ שלנו" – הקרנת קליפים קבוצתיים שהוכנו לסיום שנת הלימודים
21:00 מסיבות פרידה קבוצתיות
23:00 רחצה לילית בבריכה
חמישי 20/608:30 חלוקת תעודות מחצית ב' בבית הספר
10:00 יציאת לחופשת הקיץ